(( به نام خدا ))

کلام را با حدیث گوهرباری از رسول مکرم اسلام ( ص ) شروع می کنیم که می فرمایند :

(( ما خلق الله داء الا خلق له سبعین دواء ))

حق سبحانه تعالی و عزشانه برای هر مرض واحد دوای بسیار آفرید و مراد از سبعین وارده در این حدیث شریف به هفتاد ، عدد معینی نیست بلکه منظور کثرت می باشد و بنابراین می توان گفت گیاهان داروئی که امروز در دسترس عموم قرار دارد هر کدام به تنهایی برای درمان بیمارهای مختلف به کار برده می شوند و کافی است که فقط با خواص درمانی آنها آشنا باشیم .

فروشگاه اینترنتی گیاه شهر توسط عده ای از علاقمندان به طب سنتی ایرانی با هدف تامین و عرضه گیاهان دارویی و محصولات مرتبط با آن به مشتریان محترم با تاکید بر کیفیت ، قیمت و سرعت مناسب در چارچوب اخلاق مداری و احترام به حقوق    مصرف کنندگان به حول و قوه الهی راه اندازی شده است . محدوده جغرافیایی ( بازار هدف ) فعالیت این فروشگاه ابتدا محدوده شهر تهران و سپس توسعه آن به سمت سایر مناطق و استان های کشور خواهد بود . رویکرد اصلی این فروشگاه تامین نیاز گلاب و انواع عرقیات گیاهی مرغوب در بسته بندی های 1 ، 4 و 20 لیتری و پاسخ دهی به نیاز مشتریان خاص برای تامین عرقیات گیاهی ترکیبی بر اساس سفارش در محل تولید جهت سهولت در مصرف ، نگهداری و دسترسی آسان می باشد . این فروشگاه در کنار تولید و تامین بیش از 100 نوع گلاب و عرقیات گیاهی ، اقدام به تهیه تعدادی از موثر و کاربردی ترین گیاهان داروئی و  روغن های درمانی ( با عملکرد چندگانه ) نموده است به نحوی که تقریبا تمامی نیازهای غذایی و درمانی مشتریان محترم را فراهم خواهد نمود .

لازم به ذکر است که بر اساس تعالیم طب سنتی ایرانی پیشگیری و حفظ سلامتی مقدم بر درمان بوده و جلوگیری از ابتلاء به بیماریها با تاکید بر داشتن غذای سالم ، خواب مناسب ، تعادل روحی و روانی ، تعامل سازنده با محیط زیست ، تعادل در میزان ورودی و خروجی مواد در بدن و داشتن تحرک بدنی روزانه به عنوان راهبرد اساسی بوده و استفاده از تغذیه و داروهای گیاهی در مراحل بعدی فقط با رعایت این راهبرد مهم تاثیرگذار خواهد بود .  

در پایان توفیق خدمتگذاری صادقانه به مردم شریف میهن اسلامی را از خداوند منان طلب می کنیم و نظرات و توصیه های شما عزیزان را به جان و دل شنوا خواهیم بود .

مدیر فروشگاه اینترنتی گیاهشهر